Psalm podróżny

Autor: dr Agata Mleczko
ISBN: 978-83-949052-3-1
Strony: 198
Data wydania: 2022-09-01
Press-kit: pobierz

Podróże toczące się w rytmie przyrody, wschód i zachód słońca wyznaczające tempo poznawania świata, uważne oglądanie dzieła stworzenia. Zbiór esejów o tematyce podróżniczej zachwyci każdego wielbiciela powolnego przemieszczania się z miejsca na miejsce.

Psalm podrozny - Agata Mleczko

12 ESEJÓW

Autorka podróżująca i mieszkająca od wielu lat w różnych zakątkach świata, zaprasza nas do udziału w swoich przygodach w ciekawej formie: jeden dzień, jedno opowiadanie, jedno oczarowanie. Precyzyjnie uchwycone miniatury codzienności odsłaniają metafizyczną przestrzeń spotkania stworzenia ze Stworzycielem.

Patrząc jej oczami dajemy się przekonać, że piękno przemawia do naszego serca silniej niż pogoń za kolekcjonowaniem miejsc, zabytków i dzieł sztuki, które każdy turysta „musi” zobaczyć. Szwedzka Laponia, zielone Wyspy Aran, koniuszek Kornwalii, daleka Australia, nowozelandzkie Christchurch to miejsca, które są pretekstem do podróży wgłąb siebie i dotknięcia istoty życia. Pozornie niezależne od siebie historie splatają się w całość odmalowując przed oczami Czytelnika bezgraniczne piękno. Któż odmówi sobie takiej przyjemności?

Najniższa cena tylko w naszym sklepie.